Säljes privat

Här kan Du ta kontakt direkt med den medlem som vill sälja sin spelrätt. 
När ni kommit överens, fyller både köpare och säljar i blanketten "Överlåtelse av spelrättsbevis" som du finner längst ner på sidan.
Ta gärna kontakt med oss i kansliet om Du behöver råd eller hjälp! 0300-566 350
 
Namn Telefon e-post Spelrätt
Pris

Adam Vesterberg

  adamvesterberg@outlook.com 1 spelrätt  10 000:-

Cecilia och Lars Elvind 

0705696551  elvind_runsas@hotmail.com 2 spelrätter 10 000:-/styck

Isaac Keren

0762021037

isaac@keren.se

1 spelrätt  10 000:-

 Hans Palerius

0709-151836

 hans.palerius@telia.com  1 spelrätter  9000:-

Joakim Nåfors

0704-202853

joakim.nafors@hotmail.com

 1 spelrätt  9500:-

Andreas Pettersson

0735156545 anpet0504@gmail.com  1 spelrätt  8900:-

Tomas Berntson

0704754368 tomasberndtson@gmail.com 2 spelrätter 10 000:-/st

Gunnel Knutsen

0733481030 knutsens@bredband.net 1 spelrätt  8000:-

Alf Brändh

 

0702-333045

 alf.brandh@telia.com  1 spelrätt  9000:-

Niklas Brändh

0706-451100

 niklashem@hotmail.com

 1 spelrätt  9000:-

Marie Mattsson

   marie.mattsson@hotmail.com  1 spelrätt  8500:-

Patrik Bruze

 0733-389370  pbruze@hotmail.com  2 spelrätter  10 000:-/st

Lena Hedenberg

 0704--801748  lm_hedenberg@hotmail.com  1 spelrätt  10 000:-

Albin Eriksson

 0730-915458  albinkakel@gmail.com  1 spelrätt  9000:-

Kristoffer Höeg

 0721-708938  hoeg.kristoffer@gmail.com  1 spelrätt  9000:-

Thomas Ljungkvist

 0706-810599   thomas.ljungkvist@swedbank.se   1 spelrätt  10 000:-

Helena Wallin

 0705-775620  vaa879093@googlemail.com  1 spelrätt  9000:-