Önskar köpa!

 

Önskar köpa Spelrätt!

 
 Namn  Telefon  e-post  Önskar köpa  Pris
Marcus Hansson

0707880899

Macke.hansson@hotmail.com

2 spelrätter  
Lindha Sandberg

0707659040

lindha.sandberg@molndal.se 1 spelrätt 5000 kr
Kent Johansson

0730-637019

kentjohansson1970@gmail.com 1 spelrätt  

Robin Wallborg

0706389034

robin.wallborg@gmail.com 1 spelrätt 6500 kr

Janne Eklund

0724-039222

janneeklund7@gmail.com 1 spelrätt 9000 kr

Anna Sandell

0733-779530 

0708-279547

anna70sandell@hotmail.se

1 spelrätt  

Thomas Dahlstedt

 0705745930

thomas@abtkonsult.se

 1 spelrätt 7500 kr

Henrik Eide

0704824392

henrikoeide@gmail.com

1 spelrätt 9000 kr

David Thorén

0732971866

David.Thoren@carlsberg.se

 4 spelrätter 6500 kr

Jimmi Kellerman

0723915242 jimmikellerman@gmail.com  1 spelrätt  

Adam Falk

 0722316232  adamfalk1992@gmail.com  1 spelrätt  9000 kr

Johan Cederberg

0790652892

Johan.Cederberg@derome.se

2 spelrätt 13 000 kr

Christer Johansson

0704739607  Christer.johansson@aptiv.com  1 spelrätt  7000 kr

Samuel Vanhanen

0709105036  Samuel.vanhanen@gmail.com  1 spelrätt  9500-10000 kr

Ann-Charlotte Renås

 0737016016 Ann-charlotter@hotmail.com  1 spelrätt  

Carl Taengh

 0737070135 taengh_golf@hotmail.com  1 spelrätt  
 
Här kan du som vill köpa en spelrätt annonsera!  Kontakta kansliet så lägger vi upp din annons kansli@forsgarden.se
 
Du som vill sälja din Spelrätt, Ta gärna direktkontakt med någon på denna lista!
Vid försäljning, använd lämplig blankett. Lämnas ifylld till receptionen.