Önskar köpa!

 

Önskar köpa Spelrätt!

 
 Namn  Telefon  e-post  Önskar köpa  Pris
Marcus Hansson

0707880899

Macke.hansson@hotmail.com

2 spelrätter  
Lindha Sandberg

0707659040

lindha.sandberg@molndal.se 1 spelrätt 5000 kr
Kent Johansson

0730-637019

kentjohansson1970@gmail.com 1 spelrätt  

Robin Wallborg

0706389034

robin.wallborg@gmail.com 1 spelrätt 6500 kr

Anna Sandell

0733-779530 

0708-279547

anna70sandell@hotmail.se

1 spelrätt  

David Thorén

0732971866

David.Thoren@carlsberg.se

 4 spelrätter 6500 kr

Jimmi Kellerman

0723915242 jimmikellerman@gmail.com  1 spelrätt  

Carl Taengh

 0737070135 taengh_golf@hotmail.com  1 spelrätt  

Mia Lindvall

0708137552

mialindvall@telia.com

1 spelrätt  

Henrik Åhsberg

0730407740  henrik.ahsberg@vgregion.se  1 spelrätt  

Line Skaugrud Landevik

0735129631

info@jurixlaw.se

 1 spelrätt  

Pernilla Ambratt

0723834534

ambrattpernilla@gmail.com

 1 spelrätt  

Donald Dufvenberg

 0732090450 donald.dufvenberg@me.com  1 spelrätt  7500 kr

Urban Åkeson

 0727302701  urbanakeson@gmail.com  1 spelrätt  
 
Här kan du som vill köpa en spelrätt annonsera!  Kontakta kansliet så lägger vi upp din annons kansli@forsgarden.se
 
Du som vill sälja din Spelrätt, Ta gärna direktkontakt med någon på denna lista!
Vid försäljning, använd lämplig blankett. Lämnas ifylld till receptionen.