Spelrätter uthyres och önskas hyra

Att hyra en spelrätt kan vara en bra idé om du vill testa medlemskap, eller om du vill vara medlem under en begränsad tid.
Ta kontakt direkt med medlemmen som hyr ut. Fyll i blanketten Upplåtelse av spelrätt som finns längst ner på sidan och välj
sedan den medlemsform som passar dig.
Du kan alltid ringa kansliet om du behöver råd eller hjälp!
 

Uthyres

 Namn  Telefon  e-post  Uthyres 2020
 Pris
Isaac Keren 0709279557 isaac@keren.se 1 spelrätt 800 kr
Tomas Berndtsson 0704754368 tomasberndtson@gmail.com 2 spelrätter 800 kr/st
Mikael Virtala 0705217749 mikael.virtala@gmail.com 1 spelrätt 800 kr
Joakim Nåfors 0704202853

joakim.nafors@hotmail.com

1 spelrätt 800 kr
Ulf Börjesson 0703714144

ulf.sk82@gmail.com

2 spelrätter 800 kr/st
Niklas Jönsson

0704858364

niklas.jonsson@stenaline.com

1 spelrätt 800 kr
Ingemar Stråhle

0730984343

ingemar.strahle@gmail.com

1 spelrätt 600 kr
Per Blomqvist

0734379182

per63blomqvist@gmail.com

1 spelrätt 800 kr
Hans Palerius  0709151836

hans.palerius@telia.com

1 spelrätt  800 kr

Nina Erlandsson

0737018800

nina.erl@hotmail.com

1 spelrätt 800 kr

Roger Svensson

0739415557   

rsvensson24@gmail.com

1 spelrätt 800 kr

Pia Johansson

 0709317609 

piajohansson03@gmail.com

1 spelrätt 800 kr

Leif Ivansson

0705209025 Leif.Ivansson@lutze-group.com 1 spelrätt  

Peter Vogel

0704764994 ptr_vgl@yahoo.se 2 spelrätter  

Mats Rundgren

0705898151 mreurotrading@telia.com 1 spelrätt  

Lars-Göran Adamsson

0735457470 alt@telia.com 1 spelrätt  0 kr

Catharina Brink

0706300340 monica.brink1@gmail.com 1 spelrätt 800 kr

Monika Höjner

0706503858 monika.hojner@gmail.com 1 spelrätt 0 kr

Björn Carlsson

0709873807 bjorn.f.carlsson@ericsson.com 1 spelrätt  0 kr

Önskar Hyra

 Namn  Telefon  e-post  År
 Pris