Spelrätter uthyres och önskas hyra

Att hyra en spelrätt kan vara en bra idé om du vill testa medlemskap, eller om du vill vara medlem under en begränsad tid.
Ta kontakt direkt med medlemmen som hyr ut. Fyll i blanketten Upplåtelse av spelrätt som finns längst ner på sidan och välj
sedan den medlemsform som passar dig.
Du kan alltid ringa kansliet om du behöver råd eller hjälp!
 

Uthyres

 Namn  Telefon  e-post  Uthyres 2020
 Pris
Michael Wollner  0763113154 michael.wollner@hotmail.com 1 spelrätt 800 kr
Claes Norensberg 0760181000   1 spelrätt 800 kr
Isaac Keren 0709279557 isaac@keren.se 1 spelrätt 800 kr
Kerstin Olsson  0769471556 olsson.kers@gmail.com 2 spelrätter  800 kr/st
Erik Jensen 0768608196 eriikjensen@live.se 1 spelrätt 800 kr
Tomas Berndtsson 0704754368 tomasberndtson@gmail.com 2 spelrätter 800 kr/st
Mikael Virtala 0705217749 mikael.virtala@gmail.com 1 spelrätt 800 kr
Anna Corderfeldt 0723117150 anna.corderfeldt@vgregion.se 1 spelrätt 800 kr
Patrik Simson 0702837765 patrik.simson@telia.com 1 spelrätt 800 kr
Joakim Nåfors 0704202853

joakim.nafors@hotmail.com

1 spelrätt 800 kr
Ulf Börjesson 0703714144

ulf.sk82@gmail.com

2 spelrätter 800 kr/st
Niklas Jönsson

0704858364

niklas.jonsson@stenaline.com

1 spelrätt 800 kr
Ingemar Stråhle

0730984343

ingemar.strahle@gmail.com

1 spelrätt 800 kr
Jessica Wibeck

0735170910

jessica33@live.se

1 spelrätt 800 kr
Per Blomqvist

0734379182

per63blomqvist@gmail.com

1 spelrätt 800 kr
Hans Palerius  0709151836

hans.palerius@telia.com

1 spelrätt  800 kr

Jonas och Ylva Lindgren 

 

larsjonaslind@gmail.com

2 spelrätter  800 kr/st

Nina Erlandsson

0737018800

nina.erl@hotmail.com

1 spelrätt 800 kr

Önskar Hyra

 Namn  Telefon  e-post  År
 Pris