Säljes privat

Här kan Du ta kontakt direkt med den medlem som vill sälja sin spelrätt. 
När ni kommit överens, fyller både köpare och säljar i blanketten "Överlåtelse av spelrättsbevis" som du finner längst ner på sidan.
Ta gärna kontakt med oss i kansliet om Du behöver råd eller hjälp! 0300-566 350
 
Du köper antingen en spelrätt eller två värdebevis som omvandlas till en spelrätt.
Värdebevisen som finns till salu finner du i tabellen längst ner.
 
Namn Telefon e-post Spelrätt
Pris

Jan-Åke Andersson

0702138970

janake44@icloud.com

1 spelrätt 8000 kr

Elisabeth Thomsen

0704964642

thomsen@telia.com

1 spelrätt 6000 kr

Magnus Björndahl

0735582929

Magnus.Bjorndahl@balder.se

1 spelrätt 9000 kr
Jerker Ek 0709937571 jek@arkitektkopia.se 1 spelrätt 10000 kr
Robert Möller

0705335080

 robert.moller@se.abb.com

1 spelrätt

10000 kr

Elisabeth Sjöberg

0702599539

issa.sjoberg@live.se

1 spelrätt

8000 kr

Mats Rundgren 0705898151

mreurotrading@telia.com

1 spelrätt 6000 kr
Linda Jönsson 0708326275 linda.jonsson@telia.com

1 spelrätt

10 000 kr

Lillemor Sivemark 0723011771

lillemor.sivemark@gmail.com

1 spelrätt 8000 kr
Ingvar Österström

0708371113

0733300475

o.ingvar@telia.com

2 spelrätter 8000 kr/st
Eva och Christer Krohn

0705200880

0739773092

ck.ek@telia.com

2 spelrätter 6000 kr/st
Labbe Nilsson  

labbe7103@gmail.com

1 spelrätt 6000 kr
Elizabeth Phillips

0733680203

liza.phillips68@outlook.co

 1 spelrätt 8000 kr
Allan Svendsen  

allan.svendsen@icloud.com

1 spelrätt 7500 kr
Ann-Kristin och Hans Thorin

0708730550

hans.thorin@signify.com

2 spelrätt 3000 kr/st
Agneta Starck

0768277413

starck@telia.com

1 spelrätt 6000 kr
Patrik Simson  0702837765 patrik.simson@telia.com 1 spelrätt 8000 kr
Jens Lindblom 0703930970

kroppsakuten@gmail.com

2 spelrätter 5900 kr/st
Thomas Lansing 0706129481

thomas.lansing@almega.se

 1 spelrätt 6000 kr
Adam Vesterberg 0707937426

adamvesterberg@outlook.com

1 spelrätt  10000 kr
Anders Pettersen 0708191388

zeroonefive@gmail.com

1 spelrätt 7000 kr
Hampus Petersson  0705849445

Hampus.a.petersson@gmail.com

 1 spelrätt  5500 kr
Margareta Eriksson 0708228227

maggan4511@gmail.com

1 spelrätt 5000 kr
Tony Reinler 0708582215

tony.reinler@azelis.se

1 spelrätt 5000 kr
Curt & Ulla Lovnér 0706518433

curt.lovner@outlook.se

2 spelrätter 4800 kr/st
Lennart Nilsson 0709404383

marianne.l.nilsson@hotmail.com

1 spelrätter 4300 kr
Fabian Runeman  0722343745

fabianruneman@hotmail.com

1 spelrätt 6500 kr
Lennart Fredriksson

0725075609

030010553

  1 spelrätt 4000 kr
Ingemar Mattsson 0706212270 i.m.onsala@gmail.com 1 spelrätt 4000 kr
Lasse Skårbring 0702293900 Lars.Skarbring@paulig.com 2 spelrätter 5000 kr /st

Anna-Carin och Gunnar Eriksson

0766379 389

oldrik@live.se  2 spelrätter 5000 kr/st

Arne Ekdahl

0703479215

arne.ekdahl@telia.com 2 spelrätter 4000 kr/st

Nils Granstrand

030014228

nils.granstrand@telia.com 1 spelrätt 5000 kr

Nina Erlandsson

0737018800

nina.erl@hotmail.com 1 spelrätt 5000 kr

Carl-Joachim Wiberg

0701816230

carlwibe@gmail.com 1 spelrätt 5000 kr

Margareta Gunnard

0704446688

margareta@ergokonsult.se 2 spelrätter 5000 kr/st

Sven-Erik Ekenberg

0708849521

svenerik.ekenberg@gmail.com 1 spelrätt 4000 kr

Agneta Längvik

0703486999    

ag.langvik@telia.com  2 spelrätter 7000 kr vi köp av båda

Max Halldin

0708964807

max_halldin@hotmail.com 1 spelrätt 3500 kr

Marita Krook

0761350307

marita.krook@gmail.com 1 spelrätt 6000 kr

Lena Persson

0702451516

lenas.persson@gmail.com 1 spelrätt 3400 kr

Roger Svensson

0739415557   

rsvensson24@gmail.com 1 spelrätt 7000 kr

Ingemar Nordenberg

 0731502840 ingemar_axelsson@msn.com 1 spelrätt 5000 kr
 
Namn Telefon e-post Värdebevis 
Pris
Karin Bengtsson 0708427156 irene.elfstrom@gmail.com 1 värdebevis

5000 kr

Per Blomqvist

0734379182

per63blomqvist@gmail.com

1 värdebevis

5000 kr

Ann-Kristin och Hans Thorin

0708-730550

  h.thorin@telia.com

hans.thorin@philips.com

2 värdebevis 3500kr/st
Anders Assarson

0709-291423

anders.assarson@pwc.com

1 värdebevis 4500 kr
Jan-Olof Berglund

0707664148

janne@coolequipment.se

2 värdebevis 2500 kr/st
Lars-Göran Pettersson 0767704065 fredangen@gmail.com 2 värdebevis 5000 kr/st
Bo Berntsson

0739025137

berntsson.bosse@gmail.com 1 värdebevis

5000 kr

Robert Möller

0705335080

 robert.moller@se.abb.com

1 värdebevis

5000 kr

Eva och Per-Olof Palerius  

popalerius@gmail.com

2 värdebevis

4000 kr/st

Linda Jönsson 0708326275 linda.jonsson@telia.com

2 värdebevis

5 000kr/st

Göran Johansson

0708953207

godestad@gmail.com

2 värdebevis

4500 kr/st

Johan Aspenrot

0723095545

jaspenro@hotmail.com

1 värdebevis

3500 kr

Magnus Abramson

0708345600 magnus@gripeninvest.se

1 värdebevis

2400 kr

Jonas Magnusson

0706117071 jonasgolfeu@gmail.com

2 st värdebevis

3500 kr/st

Monika Andersson

0707626855

monika.anderson@Telia.com

1 värdebevis

2800 kr

 Linda Torneus 0704883919

lindamargareta85@gmail.com

1 värdebevis 3900 kr
Margareta Opaas-Björklund

0708153929

  2 värdebevis 2500 kr/st