Säljes privat

Här kan Du ta kontakt direkt med den medlem som vill sälja sin spelrätt. 
När ni kommit överens, fyller både köpare och säljar i blanketten "Överlåtelse av spelrättsbevis" som du finner längst ner på sidan.
Ta gärna kontakt med oss i kansliet om Du behöver råd eller hjälp! 0300-566 350
 
Du köper antingen en spelrätt eller två värdebevis som omvandlas till en spelrätt.
Värdebevisen som finns till salu finner du i tabellen längst ner.
 
Namn Telefon e-post Spelrätt
Pris

Jan-Åke Andersson

0702138970

janake44@icloud.com

1 spelrätt 8000 kr
Robert Möller

0705335080

 robert.moller@se.abb.com

1 spelrätt

10000 kr

Lillemor Sivemark 0723011771

lillemor.sivemark@gmail.com

1 spelrätt 8000 kr

Gunnark Hedmark

 

ghkhb@hotmail.com

1 spelrätt 7000 kr

Sören Johansson

0706925951

soren.vallda@gmail.com

1 spelrätt 6500 kr

Adam Vesterberg

0707937426

adamvesterberg@outlook.com

1 spelrätt 2021 10 000 kr
Stefan Lindqvist  

0709536796

Stefan.lindqvist62@gmail.com

 2 spelrätter  6800 kr/st
Marianne Eriksson 0706554750

marianne.v.eriksson@gmail.com

1 spelrätt  6500 kr
 
Namn Telefon e-post Värdebevis 
Pris
Per Blomqvist

0734379182

per63blomqvist@gmail.com

1 värdebevis

5000 kr

Anders Assarson

0709-291423

anders.assarson@pwc.com

1 värdebevis 4500 kr
Lars-Göran Pettersson 0767704065 fredangen@gmail.com 2 värdebevis 5000 kr/st
Robert Möller

0705335080

 robert.moller@se.abb.com

1 värdebevis

5000 kr

Martin Sagne

0702662172

martin.sagne@telia.com

2 värdebevis

3500 kr/st

Lars Andersson

0707427503

larsla@telia.com

2 värdebevis

3000kr/st