Junior/Elit

Välkomna till säsongen 2022

Forsgårdens Golfklubb har en välkomnande och utvecklande Junior och Elitverksamhet. För att läsa mer om vad vi erbjuder våra ungdomar klicka på denna länk som leder dig till Junior/Elit sidan. 

Kontaktpersoner Junior och Elitkommittén

Idrottsansvarig/Pro: Lisa Fransson /lisa@forsgarden.se / 0723-253410
Head Pro: Henrik Dihné / henrik@forsgarden.se / 0708-58 42 80
Anna Hyltze / annahyltze@telia.com
Sara Hägerstrand / sara.hagerstrand@saconsult.se
Boris Gulja / boris@ligarden.se
Therese Hultgren / hultgren.therese@gmail.com
Peter Wennberg / jpwennberg@gmail.com
Johan Ivarsson / ivarsson.j@gmail.com
Mats Kjellberg / matskjellberg68@gmail.com