Spelrätter uthyres och önskas hyra

Att hyra en spelrätt kan vara en bra idé om du vill testa medlemskap, eller om du vill vara medlem under en begränsad tid.
Ta kontakt direkt med medlemmen som hyr ut. Fyll i blanketten Upplåtelse av spelrätt som finns längst ner på sidan och välj
sedan den medlemsform som passar dig.
Du kan alltid ringa kansliet om du behöver råd eller hjälp!
 

Uthyres

 Namn  Telefon  e-post  Uthyres
 Pris
Henrik Tehler 0704733274 henrik.tehler@gmail.com 2019  
Daniel Öhman 0703986433 ohman.daniel@telia.com 2019 1500 kr
Jonas Fägerhag

0705173268

jonas.fagerhag@ramboll.se 2019  
Tobias Johansson

0737060122

matstobiasjohansson@gmail.com hösten 2018 och 2019  
Christer Backe

0705166934

christerbacke@hotmail.com 2 spelrätter 2019 800 kr/st
Tommy Johansson

0709577598

johanssonmmt@hotmail.com 2 spelrätter 2019 800 kr/st
Birgit Lindqvist

0727215118

030015118

  1 spelrätt  
Marie Mattsson

0761712984

marie.mattsson@hotmail.com 1 spelrätt   
Patrik Simson

0702837765

patrik.simson@telia.com 1 spelrätt  
Hans Palerius  0709151836 hans.palerius@telia.com 1 spelrätt 800 kr
Andreas Pettersson

0735156545

anpet0504@gmail.com

1 spelrätt  
Ulf och Ulrika Börjesson

0703714144

info.borjesson@gmail.com

2 spelrätter  
Rickard Kolster

 0702194287

richard.kolster@gmail.com

1 spelrätt  
 Daniel Georgsson  0703980815

carina.georgsson@gmail.com

 1 spelrätt  
Britt-Marie Fransehn  0705479485

hans.fransehn@gmail.com

1 spelrätt 800 kr
Per Blomqvist  

0734379182 

per63blomqvist@gmail.com

1 spelrätt  

Önskar Hyra

 Namn  Telefon  e-post  År
 Pris