Spelrätter uthyres och önskas hyra

Att hyra en spelrätt kan vara en bra idé om du vill testa medlemskap, eller om du vill vara medlem under en begränsad tid.
Ta kontakt direkt med medlemmen som hyr ut. Fyll i blanketten Upplåtelse av spelrätt som finns längst ner på sidan och välj
sedan den medlemsform som passar dig.
Du kan alltid ringa kansliet om du behöver råd eller hjälp!
 

Uthyres

 Namn  Telefon  e-post  Uthyres 2018
 Pris

Lena Johansson

0735043830

lena.jsson@hotmail.com

1 spelrätt

800 kr

Henrik Magnusson

0707602734

rmcsalesinvest@gmail.com 1 spelrätt  800 kr
Ingegerd Avander 0709468285

lustibuss@hotmail.com

1 spelrätt  
Roger Svensson 0739415557  

rsvensson24@gmail.com

1 spelrätt  
Stefan Gustafsson 0709198366

Stefan.Gustafsson@Xyleminc.com

1 spelrätt  
Adam Stén 0737267207

adamsblocket@hotmail.com

1 spelrätt 800 kr
Edvard Carleson  

edvard.carleson@volvo.com

1 spelrätt  
Jessica Larsen 0735170910

jessica33@live.se

1 spelrätt  
Sven-Erik Kristensen  0317332018 

sven-erik.kristensen@bjurfors.se

 1 spelrätter  
Johan Hermansson 0707-559090

hermanssson@gmail.com

1 spelrätt  
Robert Sundqvist  0760582577

robertosundqvist@hotmail.com

1 spelrätt  
Kjell Sehlin 0709430501

kjell@magnawood.se

1 spelrätt  
Andreas Pettersson 0735156545

anpet0504@gmail.com

1 spelrätt  
Johan Örnmark 0705939575

Gunilla.Ornmark@dialect.se

1 spelrätt  
David Hultvall 0725706066

david@hultvall.se

1 spelrätt  
Klas Eriksson Grimgard 0702167747

klas.grimgard@telia.com

1 spelrätt och skåp  
Ingemar Nordenberg 0731502840

ingemar_axelsson@msn.com

1 spelrätt  
Johan Gometz 0706472735

ordforande@onsalabk.se

1 spelrätt  

Daniel Georgsson

 

0703980815

carina.georgsson@gmail.com 1 spelrätt  
Monica Brink

 0706300340

monica.brink1@gmail.com 1 spelrätt 800 kr

Önskar Hyra

 Namn  Telefon  e-post  År
 Pris