Spelrätter uthyres och önskas hyra

Att hyra en spelrätt kan vara en bra idé om du vill testa medlemskap, eller om du vill vara medlem under en begränsad tid.
Ta kontakt direkt med medlemmen som hyr ut. Fyll i blanketten Upplåtelse av spelrätt som finns längst ner på sidan och välj
sedan den medlemsform som passar dig.
Du kan alltid ringa kansliet om du behöver råd eller hjälp!
 

Uthyres

 Namn  Telefon  e-post  Uthyres 2018
 Pris
Ingemar Stråhle

 0730984343

ingemar.strahle@gmail.com

 1 spelrätt

 

Corinne Pedroletti

0737763165

corinne.pedroletti@vgregion.se

1 spelrätt

800 kr

Lena Johansson

0735043830

lena.jsson@hotmail.com

1 spelrätt

800 kr

Mats Lindström

0706464211

matslindstrom@hotmail.com

 1 spelrätt 800 kr

Patrik Bruze

 0733389370

pbruze@hotmail.com

1 spelrätt  800 kr

Hans Thorin

 0708730550 h.thorin@telia.com  1 spelrätter  

Henrik Magnusson

0707602734

henrik@furniform.se 1 spelrätt  800 kr

Thomas och Filip Johansson

0709111992

thomasjohansson_@hotmail.com 2 spelrätter 800 kr/st

Jan Alfredsson

0761693939

0735033939

jan.alfredsson@hotmail.com

2 spelrätter 800 kr/st

Patrik Simson

 0702837765

patrik.simson@telia.com

1 spelrätt  800 kr
Margareta och Anders Olsson  0721881177

olsson.c.a@gmail.com

 2 spelrätter  800 kr/st
Joakim Nåfors 0704202853

joakim.nafors@hotmail.com

 1 spelrätt  
Hans Palerius 0709151836

hans.palerius@telia.com

1 spelrätt 800 kr
Sofia Wendel 0725335254

sofia.wendel@outlook.com

2 spelrätter 800 kr/st
Ulla Kragh Munck 0730662420

ulla.kraghmunck@gmail.com

1 spelrätt 500 kr
Ingegerd Avander 0709468285

lustibuss@hotmail.com

1 spelrätt  
Roger Svensson 0739415557  

 roger24@glocalnet.net

1 spelrätt 800 kr
Stefan Gustafsson 0709198366

Stefan.Gustafsson@Xyleminc.com

1 spelrätt  
Adam Stén 0737267207

adamsblocket@hotmail.com

1 spelrätt 800 kr
Lena Bergstrand Südow 0733387879

lena.bergstrand-sudow@live.se

2 spelrätter  
Peter och Maria Gelin 0709106853

peter.gelin@gmail.com

2 spelrätter 600 kr/st
Magnus Linden 0300566350

kansli@forsgarden.se

1 spelrätt 800 kr
 Fredrik Setterwall  0722065377

fredrik.setterwall@gmail.com

 1 spelrätt  
Edvard Carleson  

edvard.carleson@volvo.com

1 spelrätt  
Jessica Larsen 0735170910

jessica33@live.se

1 spelrätt  
Sven-Erik Kristensen  0317332018 

sven-erik.kristensen@bjurfors.se

 2 spelrätter  

Önskar Hyra

 Namn  Telefon  e-post  År
 Pris
 Yvonne och Rune Persson  0705889150  pluton.persson@telia.com  2018