Säljes privat

Här kan Du ta kontakt direkt med den medlem som vill sälja sin spelrätt. 
När ni kommit överens, fyller både köpare och säljar i blanketten "Överlåtelse av spelrättsbevis" som du finner längst ner på sidan.
Ta gärna kontakt med oss i kansliet om Du behöver råd eller hjälp! 0300-566 350
 
Du köper antingen en spelrätt eller två värdebevis som omvandlas till en spelrätt.
 
Namn Telefon e-post Spelrätt/Värdebevis
Pris
Robert Sundqvist 0760582577 robertosundqvist@hotmail.com 1 värdebevis

5000 kr

Karin Bengtsson 0708427156 irene.elfstrom@gmail.com 1 värdebevis

5000 kr

Per Blomqvist

0734379182

per63blomqvist@gmail.com

1 värdebevis

5000 kr

Thomas Ljungkvist

0706810599

thomas.ljungkvist@swedbank.se 1 värdebevis 5000 kr
Ann-Kristin och Hans Thorin

0708-730550

  h.thorin@telia.com

hans.thorin@philips.com

2 värdebevis 5000kr/st
Anders Assarson

0709-291423

anders.assarson@pwc.com

1 värdebevis 4500 kr
Jan-Olof Berglund

0707664148

janne@coolequipment.se

2 värdebevis 5000 kr/st
Åke Wallin

0707186851

kaswallin@hotmail.com 2 spelrätter 10000kr/st
Ann Eliasson

0730716180

ann.v.eliasson@gmail.com 1 spelrätt 9500 kr
Lars-Göran Pettersson 0767704065 fredangen@gmail.com 2 värdebevis 5000 kr/st

Oskar Björndahl

0707236380

oskarbjorndahl@icloud.com

1 spelrätt 10 000kr

Jan-Åke Andersson

0702138970

janake44@icloud.com

1 spelrätt 10 000 kr

Erik Villhelmsson

 

erik.vilhelmsson@me.com

 1 spelrätt 10 000 kr

Elisabeth Thomsen

0704964642

thomsen@telia.com

1 spelrätt 10 000 kr

Marianne Melkersson

0706718294

marianne.melkersson@telia.com

1 spelrätt 10 000 kr

Magnus Björndahl

0735582929

Magnus.Bjorndahl@balder.se

1 spelrätt 9000 kr
Thomas Wingbro 0739023843

thomas.wingbro@telia.com

1 värdebevis 4500 kr
Lars-Krister Herrström 030010090   1 spelrätt 10000 kr
Christian Clarin 0703323191 clarin64@gmail.com 2 spelrätter 8000 kr/st
Jerker Ek 0709937571 jek@arkitektkopia.se 1 spelrätt 10000 kr
Jack Heselicht 0705404264 jack.heselicht@gmail.com 1 spelrätt 9000 kr
Jan-Olof Andersson 0709036032 janolof.and@gmail.com 1 spelrätt 8500 kr
John Lindström

0704212154

030015319

john.lindstroem@outlook.com 2 spelrätter 10000 kr/st
Hans-Olof Anderzon

0709421970

hoa.anderzon@hotmail.se 2 spelrätter 10000 kr/st
Lars Z Wendelhag

0705764803

bjorkberg@home.se 2 spelrätter

10000 kr/st
eller efter överenskommelse

Thomas Nilsson

0708417455

thomas.nilsson.trav@gmail.com 2 spelrätter

8000 kr/st

Bo Berntsson

0739025137

berntsson.bosse@gmail.com 1 värdebevis

5000 kr

Maud Kulén

0725872718

maud.kulen@gmail.com 1 spelrätt

6000 kr

Thomas och Filip Johansson

0709111992

thomasjohansson_@hotmail.com 2 spelrätter

10000 kr/st

Arne Wall

030015158

0706758892

arne.barbro.wall@gmail.com 2 spelrätter

8000 kr/st

Lars Samuelsson

0702550517

lassemarie.samuelsson@telia.com 1 värdebevis

4500 kr

Lars Bragsjö

0708708167

l.bragsjo@gmail.com 1 spelrätter

7000 kr

Henrik Johansson

0705686866

henrik434@hotmail.com

1 spelrätt

7500 kr

Valborg och Kent Åke Sahlberg

0702265380

kentake.s@telia.com

2 spelrätter

7500 kr/st

Gun och Hasse Lundgren

0733999700

hasse.gun@comhem.se

2 spelrätter

15 000 kr

Eva Nikell

0705494256

nikell.eva@gmail.com

1 värdebevis

4500 kr

Anna Deising

0706234836

acdeising@hotmail.com

1 spelrätt

7000 kr

Robert Möller

0705335080

 robert.moller@se.abb.com

1 spelrätt 

1 värdebevis

10000 kr

 5000 kr

Björn Holton

0762094955

bjornholton@outlook.com

2 spelrätter

7500 kr/st

Inger och Greger Söderberg

0706465268

greger.soderberg@comhem.se

2 spelrätter

9000 kr/st