Säljes privat

Här kan Du ta kontakt direkt med den medlem som vill sälja sin spelrätt. 
När ni kommit överens, fyller både köpare och säljar i blanketten "Överlåtelse av spelrättsbevis" som du finner längst ner på sidan.
Ta gärna kontakt med oss i kansliet om Du behöver råd eller hjälp! 0300-566 350
 
Du köper antingen en spelrätt eller två värdebevis som omvandlas till en spelrätt.
Värdebevisen som finns till salu finner du i tabellen längst ner.
 
Namn Telefon e-post Spelrätt
Pris

Jan-Åke Andersson

0702138970

janake44@icloud.com

1 spelrätt 8 000 kr

Elisabeth Thomsen

0704964642

thomsen@telia.com

1 spelrätt 6 000 kr/st

Magnus Björndahl

0735582929

Magnus.Bjorndahl@balder.se

1 spelrätt 9000 kr
Jerker Ek 0709937571 jek@arkitektkopia.se 1 spelrätt 10000 kr
Thomas Nilsson

0708417455

thomas.nilsson.trav@gmail.com 1 spelrätter

8000 kr/st

Thomas Johansson

0709111992

thomasjohansson_@hotmail.com 1 spelrätter

7500 kr/st

Robert Möller

0705335080

 robert.moller@se.abb.com

1 spelrätt

10000 kr

Elisabeth Sjöberg

0702599539

issa.sjoberg@live.se

1 spelrätt

8000 kr

Christian Larsson

0708602049

Christianlarsson1979@gmail.com

2 spelrätter 10 000 kr/st
Mats Rundgren 0705898151

mreurotrading@telia.com

1 spelrätt 8000 kr
Linda Jönsson 0708326275 linda.jonsson@telia.com

1 spelrätt

10 000 kr

Michael och Jeanette Pressmayer 

 

0709228272 

0702416561      

m.pressmayer@gmail.com

mariie57@hotmail.com

2 spelrätter

8000 kr/st

Fredrik Säfblad

0706703186

safblad@gmail.com

1 spelrätt

9500 kr

Lillemor Sivemark 0723011771

lillemor.sivemark@gmail.com

1 spelrätt 8000 kr
Daniel Öhman 0703986433

ohman.daniel@telia.com

1 spelrätt 8000 kr
Olle Erlandsson 070-7253089

olle.erlandsson@gmail.com

1 spelrätt 7500 kr
Ingvar Österström

0708371113

0733300475

o.ingvar@telia.com

2 spelrätter 8000 kr/st
Eva och Christer Krohn

0705200880

0739773092

ck.ek@telia.com

2 spelrätter 6000 kr/st
Labbe Nilsson  

labbe7103@gmail.com

1 spelrätt 6000 kr
Anders Thorbjörnsson 0708209033 andersfiskare@hotmail.com 1 spelrätt 5900 kr
Lennart Karlsson

0722253093

lennart.carlson@finansforum.eu  1 spelrätt 6000 kr
Ann Corderfeldt

0708490564

ann.corderfeldt@gmail.com  1 spelrätt 6000 kr
Elizabeth Phillips

0733680203

liza.phillips68@outlook.co

 1 spelrätt  8000 kr
Allan Svendsen  

allan.svendsen@icloud.com

1 spelrätt 7500 kr
Ann-Kristin Thorin

0708730550

hans.thorin@signify.com

1 spelrätt 7000 kr
Eva Nikell 0705494256 nikell.eva@gmail.com 1 spelrätt 6000 kr
Agneta Starck

0768277413

starck@telia.com

1 spelrätt 6000 kr
Patrik Simson  0702837765 patrik.simson@telia.com 1 spelrätt 8000 kr
Ulf Krantz 0708883869 ulf@stallningsprodukter.se 1 spelrätt 5000 kr
Mattias Ekstrand  0725434142

matte.kajak@gmail.com

 1 spelrätt  6000 kr
Börje Holmgren  0762008202

borje.holmgren39@gmail.com

 1 spelrätt  6000 kr
Jens Lindblom 0703930970

kroppsakuten@gmail.com

2 spelrätter 5900 kr/st
Thomas Lansing 0706129481

thomas.lansing@almega.se

 1 spelrätt  6000 kr
Tobias Ahlstrand 0706370484

tobias.ahlstrand@gmail.com

1 spelrätt 5500 kr
Robert Sundqvist 0760582577

robertosundqvisto@hotmail.com

1 spelrätt 5000 kr
Anders Lindqvist 0727215118

albl@telia.com

1 spelrätt 4900 kr
Esbjörn Klinthof 0763491878

esbjorn.klinthof@live.se

1 spelrätt + årsavgift 11000 kr
 
Namn Telefon e-post Värdebevis 
Pris
Robert Sundqvist 0760582577 robertosundqvisto@hotmail.com 1 värdebevis

2000 kr

Karin Bengtsson 0708427156 irene.elfstrom@gmail.com 1 värdebevis

5000 kr

Per Blomqvist

0734379182

per63blomqvist@gmail.com

1 värdebevis

5000 kr

Ann-Kristin och Hans Thorin

0708-730550

  h.thorin@telia.com

hans.thorin@philips.com

2 värdebevis 3500kr/st
Anders Assarson

0709-291423

anders.assarson@pwc.com

1 värdebevis 4500 kr
Jan-Olof Berglund

0707664148

janne@coolequipment.se

2 värdebevis 5000 kr/st
Lars-Göran Pettersson 0767704065 fredangen@gmail.com 2 värdebevis 5000 kr/st
Bo Berntsson

0739025137

berntsson.bosse@gmail.com 1 värdebevis

5000 kr

Lars Samuelsson

0702550517

lassemarie.samuelsson@telia.com 1 värdebevis

3500 kr

Robert Möller

0705335080

 robert.moller@se.abb.com

1 värdebevis

5000 kr

Eva och Per-Olof Palerius  

popalerius@gmail.com

2 värdebevis

4000 kr/st

Linda Jönsson 0708326275 linda.jonsson@telia.com

2 värdebevis

5 000kr/st

Rolf Johnsson

0706955855

r.johnsson@telia.com

1 värdebevis

2500 kr

Göran Johansson

0708953207

godestad@gmail.com

2 värdebevis

4500 kr/st

Johan Aspenrot

0723095545

jaspenro@hotmail.com

1 värdebevis

3500 kr

Christina Bergman

   

tibe@tele2.se

1 värdebevis

3000 kr

Magnus Abramson

0708345600 magnus@gripeninvest.se

1 värdebevis

2400 kr

Jonas Magnusson

0706117071 jonasgolfeu@gmail.com

2 st värdebevis

3500 kr/st

Monika Andersson

0707626855

monika.anderson@Telia.com

1 värdebevis

3900 kr

 Linda Torneus  0704883919

lindamargareta85@gmail.com

 1 värdebevis  3900 kr