Säljes privat

Här kan Du ta kontakt direkt med den medlem som vill sälja sin spelrätt. 
När ni kommit överens, fyller både köpare och säljar i blanketten "Överlåtelse av spelrättsbevis" som du finner längst ner på sidan.
Ta gärna kontakt med oss i kansliet om Du behöver råd eller hjälp! 0300-566 350
 
Du köper antingen en spelrätt eller två värdebevis som omvandlas till en spelrätt.
 
Namn Telefon e-post Spelrätt/Värdebevis
Pris
Robert Sundqvist 0760582577 robertosundqvisto@hotmail.com 1 värdebevis

3500 kr

Karin Bengtsson 0708427156 irene.elfstrom@gmail.com 1 värdebevis

5000 kr

Per Blomqvist

0734379182

per63blomqvist@gmail.com

1 värdebevis

5000 kr

Thomas Ljungkvist

0706810599

thomas.ljungkvist@swedbank.se 1 värdebevis 5000 kr
Ann-Kristin och Hans Thorin

0708-730550

  h.thorin@telia.com

hans.thorin@philips.com

2 värdebevis 5000kr/st
Anders Assarson

0709-291423

anders.assarson@pwc.com

1 värdebevis 4500 kr
Jan-Olof Berglund

0707664148

janne@coolequipment.se

2 värdebevis 5000 kr/st
Lars-Göran Pettersson 0767704065 fredangen@gmail.com 2 värdebevis 5000 kr/st

Oskar Björndahl

0707236380

oskarbjorndahl@icloud.com

1 spelrätt 7 000kr

Jan-Åke Andersson

0702138970

janake44@icloud.com

1 spelrätt 10 000 kr

Erik Villhelmsson

 

erik.vilhelmsson@me.com

 1 spelrätt 10 000 kr

Elisabeth Thomsen

0704964642

thomsen@telia.com

1 spelrätt 10 000 kr

Marianne Melkersson

0706718294

marianne.melkersson@telia.com

1 spelrätt 7 000 kr

Magnus Björndahl

0735582929

Magnus.Bjorndahl@balder.se

1 spelrätt 9000 kr
Thomas Wingbro 0739023843

thomas.wingbro@telia.com

1 värdebevis 4500 kr
Jerker Ek 0709937571 jek@arkitektkopia.se 1 spelrätt 10000 kr
Jan-Olof Andersson 0709036032 janolof.and@gmail.com 1 spelrätt 8500 kr
Hans-Olof Anderzon

0709421970

hoa.anderzon@hotmail.se 2 spelrätter 10000 kr/st
Thomas Nilsson

0708417455

thomas.nilsson.trav@gmail.com 2 spelrätter

8000 kr/st

Bo Berntsson

0739025137

berntsson.bosse@gmail.com 1 värdebevis

5000 kr

Thomas och Filip Johansson

0709111992

thomasjohansson_@hotmail.com 2 spelrätter

10000 kr/st

Lars Samuelsson

0702550517

lassemarie.samuelsson@telia.com 1 värdebevis

4500 kr

Robert Möller

0705335080

 robert.moller@se.abb.com

1 spelrätt 

1 värdebevis

10000 kr

 5000 kr

Eva och Per-Olof Palerius  

popalerius@gmail.com

2 värdebevis

4000 kr/st

Elisabeth Sjöberg

0702599539

issa.sjoberg@live.se

1 spelrätt

8000 kr

Marianne Persson

0708596603

perssonmarie03@gmail.com

2 värdebevis

4000 kr/st

Britt-Marie Björklund

0702764010

bm.bjorklund@spray.se

1 spelrätt

9000 kr

Christian Larsson

0708602049

Christianlarsson1979@gmail.com

2 spelrätter 10 000 kr/st
Mats Rundgren 0705898151

mreurotrading@telia.com

1 spelrätt 8000 kr
Lillemor Sivemark 0723011771
lillemor.sivemark@gmail.com
 1 spelrätt  8000 kr
Linda Jönsson 0708326275 linda.jonsson@telia.com

1 spelrätt 

2 värdebevis

10 000 kr

5 000kr/st

Michael och Jeanette Pressmayer 

 

0709228272 

0702416561      

m.pressmayer@gmail.com

mariie57@hotmail.com

2 spelrätter

8000 kr/st

Rolf Johnsson

0706955855

r.johnsson@telia.com

1 värdebevis

3500 kr eller högstbjudande

Fredrik Säfblad

0706703186

safblad@gmail.com

1 spelrätt

9500 kr

Göran Johansson

0708953207

godestad@gmail.com

2 värdebevis

4500 kr/st

Johan Aspenrot

0723095545

jaspenro@hotmail.com

1 värdebevis

3500 kr