Säljes privat

Här kan Du ta kontakt direkt med den medlem som vill sälja sin spelrätt.
När ni kommit överens, fyller både köpare och säljar i blanketten "Överlåtelse av spelrättsbevis" som du finner längst ner på sidan.
Ta gärna kontakt med oss i kansliet om Du behöver råd eller hjälp! 0300-566 350
 
Namn Telefon e-post Spelrätt/Värdebevis
Pris
Robert Sundqvist 0760582577 robertosundqvist@hotmail.com 1 värdebevis

5000 kr

Karin Bengtsson 0708427156 irene.elfstrom@gmail.com 1 värdebevis

5000 kr

Per Blomqvist

0734379182

per63blomqvist@gmail.com

1 värdebevis

5000 kr

Thomas Ljungkvist

0706810599

thomas.ljungkvist@swedbank.se 1 värdebevis 5000 kr
Ann-Kristin och Hans Thorin

0708-730550

  h.thorin@telia.com

hans.thorin@philips.com

2 värdebevis 5000kr/st
Ing-Marie Carlsson

0703-132627

imo1@telia.com

1 spelrätt inkl. greenfeemedlemskap 10 000 kr
Anders Assarson

0709-291423

anders.assarson@pwc.com

1 värdebevis 4500 kr
Jan-Olof Berglund

0707664148

janne@coolequipment.se

2 värdebevis 5000 kr/st
Åke Wallin

0707186851

kaswallin@hotmail.com 2 spelrätter med vardagsmedlemskap betald 10000kr/st
Ann Eliasson

0730716180

ann.v.eliasson@gmail.com 1 spelrätt 9-hålsmedlemskap 9500 kr
Lars-Göran Pettersson 0703105003 fredangen@gmail.com 2 värdebevis 5000 kr/st
Mona Rudensjö 0706691009 mona.rudensjo@gmail.com 1 spelrätt 2018 10 000kr

Oskar Björndahl

0707236380

oskarbjorndahl@icloud.com

1 spelrätt 10 000kr

Jan-Åke Andersson

0702138970

janake44@icloud.com

1 spelrätt 10 000 kr

Erik Villhelmsson

 

erik.vilhelmsson@me.com

 1 spelrätt 10 000 kr

Elisabeth Thomsen

0704964642

thomsen@telia.com

1 spelrätt 10 000 kr

Marianne Melkersson

0706718294

marianne.melkersson@telia.com

1 spelrätt 10 000 kr

Magnus Björndahl

0735582929

Magnus.Bjorndahl@balder.se

1 spelrätt 9000 kr
Thomas Wingbro 0739023843

thomas.wingbro@telia.com

1 värdebevis 4500 kr
Lars-Krister Herrström 030010090   1 spelrätt 10000 kr
Christian Clarin 0703323191 clarin64@gmail.com 2 spelrätter 17000 kr/vid köp av båda
Jerker Ek 0709937571 jek@arkitektkopia.se 1 spelrätt 10000 kr
Jack Heselicht 0705404264 jack.heselicht@gmail.com 1 spelrätt 9000 kr
Jan-Olof Andersson 0709036032 janolof.and@gmail.com 1 spelrätt 8500 kr
John Lindström

0704212154

030015319

john.lindstroem@outlook.com 2 spelrätter 10000 kr/st
Steven Marshall

0723025508

steven.sweden@gmail.com

2 spelrätter 15000kr/vid köp av båda eller 8000 kr/st
Hans-Olof Anderzon

0709421970

hoa.anderzon@hotmail.se 2 spelrätter 10000 kr/st
Olof Berne  0708562112 olof.berne@gmail.com  1 spelrätt  7500 kr
Peter Hedqvist 0706871022 peter.hedqvist@essity.com 1 spelrätt

9000 kr
eller efter överenskommelse

Leif Jonsson

0703292066

leifjons17@gmail.com 1 spelrätt

8000 kr

 m