Säljes privat

Här kan Du ta kontakt direkt med den medlem som vill sälja sin spelrätt.
När ni kommit överens, fyller både köpare och säljar i blanketten "Överlåtelse av spelrättsbevis" som du finner längst ner på sidan.
Ta gärna kontakt med oss i kansliet om Du behöver råd eller hjälp! 0300-566 350
 
Namn Telefon e-post Spelrätt/Värdebevis
Pris
Robert Sundqvist 0760582577 robertosundqvist@hotmail.com 1 värdebevis

5000 kr

Karin Bengtsson 0708427156 irene.elfstrom@gmail.com 1 värdebevis

5000 kr

Per Blomqvist

0734379182

per63blomqvist@gmail.com

1 värdebevis

5500 kr

Peter Skörvald 0708270946 peter@pacetell.se 1 spelrätt 10 000 kr
Caroline Melander 0730413799 caroline.melander@yahoo.se 1 spelrätt med greenfeemedlemskap betalt 10 000 kr
Leif Gunnar Arne Hansson

0706300201

030010081

lg.hansson@live.se 1 spelrätt med 9-hålsmedlemskap 10 000kr
Thomas Ljungkvist

0706810599

thomas.ljungkvist@swedbank.se 1 värdebevis 5000 kr
Ann-Kristin och Hans Thorin

0708-730550

  h.thorin@telia.com

hans.thorin@philips.com

2 värdebevis 5000kr/st
Ing-Marie Carlsson

0703-132627

imo1@telia.com

1 spelrätt inkl. greenfeemedlemskap 10 000 kr
Anders Assarson

0709-291423

anders.assarson@pwc.com

1 spelrätt inkl. fullvärdigt medlemskap 10 000kr
Anders Assarson

0709-291423

anders.assarson@pwc.com

1 värdebevis 4500 kr
Jan-Olof Berglund

0707664148

janne@coolequipment.se

2 värdebevis 5000 kr/st
Ann-Catrine Smiderot

0707986751

smiderot@hotmail.com

2 spelrätter med fullvärdigt medlemskap 10 000kr/st
Fredrik Folcker

0722-212231

fredrik.folcker@coodmedical.com

1 spelrätt med fullvärdigt medlemskap 9000kr