Juniorgrupper 2018

Juniorträningen börjar vecka 17.

Är det någon som mot förmodan inte ser sitt barn i anmälningslistan,
kontakta gärna Robin på robin.jonsson@forsgarden.se så löser vi det.

 

Golf Kul                                                     

Onsdagar 17.00-18.00 (vecka 17-24 & 31-38)

Ansvarig tränare: Lisa Anderson med tränarassistenter

Colin Brandell

Lovisa Cederholm

Lukas Christensen 

Johan Ehrlington

Esther Eliasson-Gutenberg

Philip Jadeskär

Erik Niklasson

Melker Näsström

William Spång

Alfons Viklund

Iris Ivarsson

Melvin Arkdal Ranebro

Elvira Engblom

Oliver Wäne

 

Lucky Lindmo

Alexander Assarsson

Melvin Stenman

Linn Sandin

Alexander Spång

Ingrid Oláh

Moa Lööv

Klassisk Juniorträning

Tisdagar 16.00-17.00 (vecka 17-24 & 31-38)

Ansvarig tränare: Lisa Anderson med tränarassistent

Maja Bohlin 

Alexandra Engdahl 

Emilia Kenaga 

Amanda Paland 

Lisa Persson 

Alicia Abrahamsson 

Johanna Gradén 

Selma Kjellberg

Alva Nyborg 

Emma Lindén

Tyra Lafqvist

David Orvegren

 

Tisdagar 17.00-18.00 (vecka 17-24 & 31-38)

Ansvarig tränare: Lisa Anderson

Linnea Hansson 

Julia Engdahl  

My Calén 

Ida Ivarsson 

Gabriella Kenaga 

Esther Wiberg 

Vanna Nilsson 

Karin Borg 

Agnes Malmborg

 

Tisdagar 18.00-19.00 (vecka 17-24 & 31-38)

Ansvarig tränare: Lisa Anderson

Bea Calén

Victoria Engdahl 

Louisa Orano Trofast 

Anna Scott 

Emma Strand 

Frida Lund 

 

Tisdagar 19.00-20.00 (vecka 17-24 & 31-38)

Ansvarig tränare: Lisa Anderson

Jonathan Hedbom 

Erik Johansson 

Erik Bergkvist 

Erik Eliasson

Emil Andreasson

Albin Gullberg

Axel Ekman 

 

Onsdagar 17.00-18.00 (vecka 17-24 & 31-38)

Ansvarig tränare: Robin Jonsson med tränarassistent

Leo Anger 

Hugo Biörsmark 

Ludvig Cederholm 

Viktor Dalesjö 

Charlie Lundkvist 

Axel Kläth 

Hugo Larsson 

Gustav Olofsson 

Wilmer Thorsson 

Gustav Ljungblom 

Dennis Mauritzon

Alfred Lundberg

Simon Kesselbring

Lukas Mattiasson

 

Onsdagar 18.00-19.00 (vecka 17-24 & 31-38)

Ansvarig tränare: Robin Jonsson med tränarassistent

Emilio Cravero-Gulja 

Jacob Kihlberg 

Pascal Romeborn 

Liam Söderlund-Sundh 

Adam Ivarsson 

Oskar Samuelsson 

Oliver Schylter 

Hannes Sherman 

Oscar Schmitt

Isac Schött

 

Onsdagar 19.00-20.00 (vecka 17-24 & 31-38)

Ansvarig tränare: Robin Jonsson

Erik Berger 

William Jones 

Erik Scott 

Alfred Ström 

Melvin Flood 

Emil Lund 

Anton Kläth 

Oliver Springer

Nick Nordlander 

Elsa Sahlström

Lucas Kesselbring

Albin Petersson

 

Tävlingsgruppen

Tävlingsgrupp Gul

Måndagar 16.30 - 17.30 (vecka 17-24 & 31-38)

Onsdagar 16.00 - 17.00 (vecka 17-24 & 31-38)

Ansvarig tränare: Robin Jonsson med tränarassistent

Oskar Hägerstrand 

Melker Bohlin 

Felix Lundvkist 

Kevin Hägerstrand 

Melker Wänt 

Erik Borg 

Marcus Dahlström 

Anders Olausson 

Jonathan Meijer 

Emil Eliasson-Ryberg

Benjamin Sonesson 

John Engberg

Tävlingsgrupp Blå

Tisdagar 16.30 - 17.30 (vecka 17-24 & 31-38)

Torsdagar 16.30 - 17.30 (vecka 17-24 & 31-38)

Ansvarig tränare: Robin Jonsson med tränarassistent

Albin Ivarsson

Axel Hansson 

Christoffer Calming

Carl Sahlström 

Tim Berger 

Isak Jakobsson 

Emil Fredin 

Oliver Lundström 

Ebba Caverö 

Lisa Ekberg 

Melker Aldén 

Alexander Gradén 

Alfons Jentler

 

Team Forsgården

Måndagar 17.30 - 19.00 (vecka 15-24)

Tisdagar 17.30 - 19.00 (vecka 15-24)

Torsdagar 17.30 - 19.00 (vecka 15-24)

Ansvarig tränare: Robin Jonsson

Emil Bergström

Emil Hjalmarsson

Erik Caverö

Arvid Åberg

Carl Rosenholm

Emma Borg

Jacob Carlson

Casper Ekberg

Oscar Gustafsson

Tobias Staaf