Juniorgrupper 2017

Juniorträningen börjar vecka 17.

Är det någon som mot förmodan inte ser sitt barn i anmälningslistan,
kontakta gärna Kristofer på kristofer@forsgarden.se så löser vi det.

Alla juniorer som ska vara med i träningen går in på följande länk och fyller i sina uppgifter för att vi skall kunna ha så bra kontakt med er som möjligt under säsongen.  Kontaktuppgifter

Klassisk Juniorträning
 
 
Måndag: 16-17
Tränare: Gustav och Robin
Alva Nyborg
Tyra Lafqvist
Elina Martinsson
Alicia Abrahamsson
Johanna Gradén
Selma Kjellberg
Melissa Magnusson
Elsa Sahlström
Freja Hilmersson
Vera Kronvall
Lisa Persson 
 
Måndagar 17-18
Tränare: Robin 
Hampus Ryrman
Jonathan Hedbom
Erik Johansson
Jonathan Mejjer 
Henrik Erander
Axel Ekman
Erik Bergqvist
Albin Gullberg
Carl Sahlström
 
 
Tisdag: 18-19
Tränare: Robin
Julia Magnusson
Klara Persson
Alma Pettersson
Frida Lund
Adelina Arvidsson
Elin Hultengren
Emma Strand
 
Tisdagar: 17-18
Tränare: Per
Melvin Flood
Kevin Hägerstrand
Melker Wänt
Jonathan Erander
Albin Petterssson
Victor Lindén
Anton Kläth
Philip Hilmersson
Alfons Jentler
John Engberg
William Jones
Viktor Bengtsson Thilander
Julian Ström
Tisdag: 18-19
Tränare: Kristofer
Esther Wiberg
Ida Ivarsson
Gabriella Kenaga
Tyra Carlsson
Linn Ivarsson
Karin Borg
 
 
Onsdag: 16-17
Tränare: Kristofer och Robin
Melker Bohlin
Felix Lunkvist
Hugo Syversen
Luke Alike
Oskar Hägerstrand
Axel Järnstedt
Noel Lindgren
Sebastian Mauritzon
Hugo Larsson
Isak Hultengren
Elias Lager
Axel Kläth
Lukas Mattiasson
Hugo Biörsmark
Harry Järund
 
Golfkul
Onsdagar 17-18
Tränare: Kristofer, Gustav och Robin
Jakob Kihlberg
Nils Wiberg
Adam Ivarsson
Liam Söderlund
Pascal Romeborn
Astrid Schylter
Oliver schylter
Philip Jadeskär
Lukas Christensen
Philip Hörnfeldt
Colin Brandell
Amanda Paland
Erik Niklasson
Hannes Sherman
Maja Bohlin
Svante Bergstrand
Charlie Lundkvist
Victor Forslund
Elvira Johansson
Lisa Johansson
Johan Erlinghton
 Erik Björn
Karl Nordbrandt
Freja Dehlin
Eira Karlsson
Emilia Kenaga
Tävlingsgrupper
 
Team Forsgården "oldies"
Måndag, 18-19. Tors, 18-19
Tränare: Kristofer
Arvid Åberg
Carl Rosenholm
Gustav Hansson
Joakim Strand
Oscars Gustafsson
Rasmus Nordin
Victor Bergvall
 
 
Team Forsgården "Youngsters"
Måndag, 17-18. Torsd, 17-18
Tränare: Kristofer
Casper Ekberg
Emil Hjalmarsson
Markus Wånge
Jacob Carlsson
Isabella Hahne
Erik Caverö
Tobias Staaf
 
 
Steg 2
Tis, 17-18, Onsdagar 18-19
Tränare, Kristofer och Robin
Emma Borg
Melker Ahldén
Emil Bergström
Christian Robinson
Lisa Ekberg
Alexander Lindén
Alexander gradén
Lisa Fahlgren
Ebba Caverö
Tim Karlsson
Carl Sahlström
 
Steg 1
Måndag, 16-17. tisdag, 16-17
Tränare: Kristofer och Per
Rasmus Söderström
Albin Ivarsson
Axel hansson
Tim Berger
Oliver Lundström
Emil Fredin
Jonathan Lindgren
Anders Olausson
Isak Jakobsson
Herman Håkansson
Richard Andersson